24 Eylül 2014 Çarşamba

Victoria Beckham ve Kedili Elbiseler // Dresses with Cat Design

cat dress
Victoria Beckham ve kedili elbisesi

Sanırım bundan 2 yıl önce falandı. Global anlamda "ikoncan" olan ve giydikleriyle ve tarzıyla moda dünyasını yönlendiren isimlerden biri olan Victoria Beckham kedili bir elbise giymişti. Hatun taş gibi olunca ne giyse yakışıyor tabi. Çok güzel, bakımlı ve hakikaten tarzıyla fark yaratan bir kadın olduğunu düşünüyorum. Zaten Spice Girls'te de en sevdiğim karakterdi aralarında:)

Neyse biz moda blogu olmadığımız için efendim, bu konulara kısaca değinip hemen konumuza yani "kedili elbiseler" olayına geçeceğim. Ama aşağıdaki resimdeki Victoria'nın taklidi bence hiç olmamış, bunu da söylemeden geçemeyeceğim. Zaten iki elbise arasındaki fiyat farkı bir yana bir de elbiseyi taşıma olayı var. Herkes her elbiseyi giyemez, e bir de taklit etmemek lazım tabi, ki aşık attığın Victoria ise biraz tuhaf kaçabiliyor ve malzeme oluyorsun moda bloglarına veya paparazzilere.
                                                                                   
Sam, Faiers from TOWIE wears cheap imitation of Victoria Beckham design
Eveet bu konseptten yola çıkarak sizler için bir sürü birbirinden güzel kedili elbiseler seçip derledim. Hatta bu gönderime sığmayacaklar ve ikinci bir yazıda devamını paylaşacağım. Şimdilik bunlarla idare edin. Bakın ne kadar güzeller!


Sizin favorileriniz hangileri?cat dress kedili elbise
Scarlett Johansson

Bir de Elbiseli Kediler var tabi, peki onlara ne diyeceksiniz?:))) Bu da hoşçakalın fotoğrafı:)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...